Hakkimizda

Biz Kimiz?

Afem Kültür Sanat Merkezi; ulu önder Atatürk’ ün "Sanatsiz Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarindan Biri Kopmus Demektir." sözünden yola çikarak 1988 yilinda kurulmustur. Amacimiz; 20 yillik dans okulu olma tecrübesiyle hem çocuk hem de yetiskinlere egitim veren sanat ve kültür merkezimiz çalismalarini sanat alaninda daha ileriye götürmeyi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemektedir.


Misyonumuz

Insanlari sosyal hayatin kargasasindan kurtarip, sanata, dansa, müzige yönlendirerek kaliteli hizmet anlayisiyla sertifikali egitmenler esliginde sirin mi sirin, ferah, donanimli siniflarimizda dans dersleri vererek hayatlariniz için yeni bir alternatif sunuyoruz. Yenilikleri destekleyerek, toplum için 7’den 70’e sanatsever bireyler kazandirmak Afem Kültür Sanat Merkezi olarak tek hedefimizdir.

 

Sertifika ve Madalyalarimiz

Kurulusumuz bünyesinde faaliyette bulunan Halk Oyunlari ekibimiz Ulusal ve Uluslararasi birçok yarisma ve festivallere katilarak ülkemizi en iyi sekilde temsil etme onurunu yasamis, çesitli birincilik ödülleri kazanmistir.